Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ESTATE INVEST - Výnimočný luxusný 5 izbový apartmán v lukratívnom projekte EARTH Španielsko

Cena

Cena

2 400 000 €
Mesto

Mesto

Marbella
Druh nehnuteľnosti

Druh nehnuteľnosti

Byty
Výmera

Výmera

757 m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj unikátne luxusné 4 izbové apartmány vo výnimočnej lokalite v jedinečnom projekte EARTH, ktorý sa nachádza v jednej z najvychytenejších a najznámejších prímorských lokalít v Španielsku, v meste Marbella.

Marbella je mesto v južnom Španielsku, nádherné turistické letovisko v pobrežnej oblasti Costa del Sol v provincii Málaga.

Celková úžitková plocha 4-izbových apartmánov je od 414 m2 do 757 m2. Plus niektoré apartmány majú k dispozícii krásnu dizajnovú záhradu.

Dispozícia apartmánov pozostáva z priestrannej obývacej izby s dizajnovou kuchyňou a jedálenským priestorom, ktorý je prepojený s nádhernou veľkometrážnou terasou / záhradou, štyri luxusne zariadené priestranné spálne,  4 + 1 kúpeľne, dve garážové státia s nabíjacou stanicou pre elektormobily.

Wellness a spa v rámci komplexu pre rezidentov ponúka dva vonkajšie bazény, vyhrievaný vnútorný bazén, sauna a hammam, dizajnovú posilňovňu, zátišie na cvičenie jógy, priestranné privátne prírodné solárium.

Marbella ponúka modernú infraštruktúru s luxusným životným štýlom a medzinárodnú komunitu, ktorá sa môže pochváliť luxusnými hotelmi, svetovou kuchyňou, rôznymi medzinárodnými školami, mnohými ocenenými golfovými ihriskami, veľkolepými plážovými klubmi, značkovými obchodmi, živou spoločenskou scénou atď. Marbella je jednoznačne najvyhľadávanejším miestom pre druhý domov alebo trvalý pobyt.

Cena od 2 400 000,- eur

 

MARBELLA GOLDEN MILE - 28 unikátnych apartmánov a penthousov

Vitajte v novej ére opulentného bývania v najlepšej lokalite Marbelly “The Golden Mile“, kde sa stretáva exkluzivita, udržateľnosť a bezkonkurenčný luxus. EARTH je mimoriadny nový development, ktorý nastavuje štandard pre sofistikované bývanie v jedinečnej lokalite, ktorá spája prírodné krásy s prvotriednym vybavením.

 

PRIVILEGOVANÁ LOKALITA - všetko na dosah

Pokiaľ ide o luxusné stredomorské plážové rezorty, Marbella vyniká medzi najlepšími. Spolu s 27 kilometrami krásnych piesočnatých pláží, prestížnymi golfovými ihriskami, Puerto Banús, najuznávanejšími luxusnými prístavmi na svete, slávnou Zlatou míľou a klímou, vďaka čomu je možný celoročný pobyt vonku, ponúka Marbella jedinečný, exkluzívny životný štýl.

Marbella ponúka modernú infraštruktúru s luxusným životným štýlom a medzinárodnú komunitu, ktorá sa môže pochváliť luxusnými hotelmi, svetovou kuchyňou, rôznymi medzinárodnými školami, mnohými ocenenými golfovými ihriskami, veľkolepými plážovými klubmi, značkovými obchodmi, živou spoločenskou scénou atď. Marbella je jednoznačne najvyhľadávanejším miestom pre druhý domov alebo trvalý pobyt.

 

NAJLUXUSNEJŠIA LOKALITA - už nemusíte robiť kompromisy

Postavená na úspechu legendárneho hotela Marbella Club a plážového rezortu Puente Romano, jednej z popredných milionárskych oblastí v Stredozemnom mori, The Golden Mile. Ponúka možnosť vychutnať si privilegovaný, jedinečný životný štýl so všetkým vybavením ako v ikonických hoteloch, elegantných plážových klubov a svetoznámych reštaurácií.

Pre tých, ktorí hľadajú najnovšie luxusné trendy a bezpečnosť v tej najlepšej lokalite, je projekt EARTH jedinou novou uzavretou komunitou, ktorá sa buduje v tejto vytúženej lokalite. Nároční klienti objavia 28 ultramoderných bytov a podkrovných bytov, ktoré nanovo definujú súčasné bývanie. Projekt obklopený prírodnými krásami umocnený špičkovým vybavením.

 

TOP LOKALITA

EARTH je exkluzívny trvalo udržateľný projekt, ktorý sa nachádza len 1,4 km od ikonického Puente Romano Beach Resort & Spa a v pešej vzdialenosti od pláží prestížnej The Golden Mile, v bezpečnej uzavretej komunite. Je navrhnutý tak, aby poskytoval typický zážitok z rezortu, vybaveného špičkovým zariadením, ako sú kúpele s krytým vyhrievaným bazénom, saunou a hammamom, posilňovňou a zázemím na jogu, ako aj 2 vonkajšie bazény s terasou na slnenie a krásne spoločné záhrady. Ku každému apartmánu patrí aj veľká pivnica a 2 podzemné parkovacie státia s nabíjačkou pre elektromobily. Hlavnými princípmi EARTH sú ochrana životného prostredia a trvalo udržateľná výstavba, vyznačujúca sa extrémne nízkou spotrebou energie, minimálnym vplyvom na životné prostredie a veľkým zameraním na zdravie a pohodu jej obyvateľov.

24H STRÁŽNA SLUŽBA · 2 VONKAJŠIE BAZÉNY · GYM · ZÁTIŠIE PRE JÓGU · VYHRIEVANÝ VNÚTORNÝ BAZÉN · SAUNA & HAMMAM · VIACÚČELOVÁ MIESTNOSŤ

 

DOKONALÉ LUXUSNÉ BÝVANIE - apartmány so záhradou / apartmány na prvom poschodí / semi-duplex penthouse / duplex-penthouse

S výhľadom na hory a more

Výnimočná architektúra, vynikajúci dizajn s prvkami najvyššej kvality a najvyššie štandardy kvality a detailov sa používajú na vytvorenie skutočne sofistikovaných domov s nízkou spotrebou energie. Premyslené dispozičné riešenie 4 - 5 izbových apartmánov na 1. poschodí a mezonetových penthousov so zastavanou plochou až 661 m2 ponúka bezproblémovú integráciu vnútorných a vonkajších obytných priestorov s množstvom prirodzeného svetla zaplavujúceho obytné priestory. Terasy sú čiastočne kryté pergolou, z ktorej si môžete vychutnať fascinujúci výhľad. Dvojúrovňové penthousy majú veľké strešné solárium s krytým jedálenským kútom, relaxačný priestor na oddych a váš vlastný súkromný bazén – oázu luxusu a pokoja.

 

PRIESTRANNÉ & PRIVÁTNE SOLARIUM

Plocha: 277 M2 - 661 M2 / Terasa: 37 M2 - 156 M2 / Solárium: 61 M2 - 162 M2

 

PRVÁTNE ZÁHRADY PLNÉ ZELENE - jedinečné záhradné apartmány

Úžasné záhradné apartmány s 3 až 4 spálňami sú pozoruhodnou rezidenciou, ktoré predstavujú dokonalé spojenie luxusného bývania a prírodného pokoja v rámci váženej uzavretej komunity EARTH. Tieto výnimočné nehnuteľnosti ponúkajú priestranný otvorený obývací priestor a jedálenský kút, ktorý slúži ako srdce domova. Ponorte sa do luxusu súkromnej záhrady, vyhradenej iba pre vaše potešenie. Kryté terasy poskytujú nádherný priestor na oddych a zážitok v úchvatnom prostredí.

Apartmány sú zaliate prirodzeným svetlom čo vytvára pokojnú a príjemnú atmosféru. Objavte pohodlie a súkromie spální s vlastnými kúpeľňami, ktoré zabezpečia dokonalú harmóniu pre všetkých obyvateľov. Hlavná spálňa s priamym prístupom do krásne upravenej záhrady sa stáva vašim osobným priestorom, kde sa prirodzene spája vnútorný a vonkajší priestor a vytvára tak jeden súvislý priestor na bývanie. Vychutnajte si pohodlie priameho prístupu do spoločných priestorov, kde si môžete dopriať množstvo vybavenia, ktoré EARTH ponúka.

Plocha: 222 M2 - 377 M2 / Terasa: 70 M2 - 221 M2 / Záhrada: 59 M2 - 285 M2

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
757 m2
Zastavaná plocha:
660 m2
Stav:
novostavba
Terasa:
áno
Garáž:
áno
Celková plocha:
757 m2
Inžinierske siete:
áno

Úverová kalkulačka

Mapa

Street view

Cena zahŕňa

 • Absolútne presné stanovenie ceny nehnuteľnosti
 • Unikátna inzercia s vysokým percentom úspešnosti
 • Upratanie nehnuteľnosti profesionálnou upratovacou službou
 • Profesionálne fotografie
 • Zabezpečenie financovania pre kupujúceho
 • Pri vybraných nehnuteľnostiach prémiová inzercia na zahraničných realitných trhoch
 • 3D prehliadka
 • Profesionálne obhliadky so záujemcami o kúpu
 • Kompletný bezplatný audit poistenia
 • Preverenie bonity kupujúceho
 • Možnosť vyhotovenia videoprehliadky a dronových záberov
 • Znalecký posudok
 • In house kompletný právny servis najvyššej právnej ochrany predávajúceho aj kupujúceho
 • Homestaging
 • Zmluvná dokumentácia vo forme Notárskej zápisnice
 • Kompletný servis od zhotovenia inzercie až do odovzdania nehnuteľnosti a úspešného prepisu na katastri nehnuteľností
 • Zrýchlené katastrálne konanie
 • Poradenský servis (dane z nehnuteľnosti, poistenie nehnuteľnosti, v prípade predávajúceho daň z príjmu a iné činnosti pre vašu plnú spokojnosť)
 

Radi Vám poradíme

Maklér