Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

GARANTUJEME FINANCOVANIE alebo VÁM VRÁTIME ZÁLOHU

V dobe sprísňujúcich sa podmienok v bankách GARANTUJEME klientom istotou. Na základe dlhoročných skúseností vieme potvrdiť, že naši klienti dostali vždy najlepšie možné podmienky financovania nehnuteľnosti. Náš hypotekárny poradca uprednostňuje potreby klienta a zabezpečuje kompletný servis pri hypotéke. V prípade, ak podpíšete rezervačnú zmluvu cez našu spoločnosť a hypotéku riešite s naším poradcom, ak by vám hypotéka nevyšla podľa vopred dohodnutých podmienok, tak vám bude rezervačný poplatok vrátený v plnej výške. Záleží nám na spokojnosti klientov a preto budeme radi, ak sa pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti obrátite na náš profesionálny tím. Aj klientom, ktorí nekupujú alebo nepredávajú cez našu spoločnosť, vieme poskytnúť právne služby a služby nášho poradcu.

Tešíme sa na spoluprácu.
ESTATE INVEST - VYMEŇ SUSEDA

 

Ako predať nehnuteľnosť?

Pri predaji nehnuteľnosti si vyberte profesionálov

 • 01

  Ako?

  Ak chcete predať vašu nehnuteľnosť v krátkom čase a za čo najvyššiu cenu neváhajte nás kontaktovať. Poradíme vám ako nastaviť prezentáciu nehnuteľnosti a cenu z pohľadu jej najvyššej možnej predajnej ceny a za čo najkratší čas.

 • 02

  S kým?

  Chápeme, že vybrať si toho správneho partnera nemusí byť jednoduché. To čo vám radi ponúkneme je náš skúsený tím, ktorý sa o vás postará s odbornosťou a maximálnym nasadením. Našou garanciou je vysoký počet zrealizovaných predajov nehnuteľností vďaka mnohoročnej znalosti trhu a len pozitívne referencie. Na realitnom trhu sa spájame s lídrami vo svojom segmente.

 • 03

  Za koľko?

  Cenu môžete správne stanoviť iba vtedy ak dokonale poznáte realitný trh a potenciál samotnej nehnuteľnosti. Správne nastavenie ceny sa odvíja od mnohých premenných ako sú dopyt a ponuka, lokalita, stav nehnuteľnosti, momentálne nastavenie realitného trhu. Preto ideálne nastavenie ceny a celkovej stratégie predaja nehnuteľnosti nie je tak ľahké ako sa na prvý pohľad zdá. Pre každú nehnuteľnosť osobitne vypracujeme analýzu trhu a marketingový plán, zacielený na čo najlepší predaj.

 • 04

  Príprava nehnuteľnosti

  Pomôžeme vám zvýšiť atraktivitu vašej nehnuteľnosti. Dôležitá pre predaj je aj samotná príprava nehnuteľnosti. Poradíme vám ako navýšiť cenu vašej nehnuteľnosti, profesionálne ju nafotíme a následne nastavíme aj celkovú stratégiu predaja. Na základe našich dlhoročných skúseností vám vieme poradiť aj v dôležitých otázkach pri predaji nehnuteľnosti.

 • 05

  Predaj nehnuteľnosti

  Vašu nehnuteľnosť budeme inzerovať na prioritných pozíciách najnavštevovanejších realitných portáloch. Okrem toho budeme vašu nehnuteľnosť ponúkať aj klientom v našej rozsiahlej internej databáze. Zabezpečíme pre vás všetky potrebné dokumenty, ktoré sú v súlade s legislatívou a platnými zákonmi, a tým vám poskytneme najvyššiu právnu ochranu. Bezpečne vás prevedieme celým procesom od obhliadky nehnuteľnosti až po jej odovzdanie novým vlastníkom.

 

Prečo exkluzivita?

Exkluzivita znamená zverenie predaja nehnuteľnosti výhradne jednému sprostredkovateľovi. Aké sú jej výhody pre predávajúceho oproti bežným, neexkluzívnym ponukám?

 • VYŠŠIA KVALITA

  Exkluzívna spolupráca zabezpečuje vyššiu mieru profesionality a kvalitu ponuky.

 • JEDEN MAKLÉR

  Vaša komunikácia prebieha iba s jedným maklérom, ktorý zabezpečí kompletne celú agendu od spracovania inzercie, obhliadok až po konečný predaj. Všetky informácie o ponuke vašej nehnuteľnosti sú tak prehľadne pod jednou strechou.

 • JEDNOTNÁ INZERCIA

  Väčšina kancelárií využíva rovnaké inzertné portály, no jednotlivé kancelárie spracujú inzerát rôzne, s vlastnou cenou nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť s viacnásobnými nesúrodými inzerciami pôsobí na potenciálnych klientov ako problémová či nepredajná.

 • EXKLUZIVITA NIE JE NAVŽDY

  Záleží len na vás, na akú dlhú dobu sa rozhodnete exkluzivitu s realitnou kanceláriou uzavrieť.

 • STABILNÁ CENA NEHNUTEĽNOSTI

  Exkluzívne inzeráty majú väčšiu pravdepodobnosť udržania prvotnej predajnej ceny.

 • SPOLUPRÁCA KANCELÁRIÍ

  Realitná kancelária, ktorá má vašu nehnuteľnosť v exkluzívnej ponuke, spolupracuje i s ostatnými kanceláriami a využíva všetky možnosti nájsť vhodného kupujúceho.

 

Unikátna služba na Slovensku!  Invest Care

Investovanie do nehnuteľnosti nebolo nikdy také jednoduché. Vďaka službe Invest Care vám zabezpečíme kompletný servis – od vyhľadania a kúpy nehnuteľností, cez sprostredkovanie ideálneho financovania, po rekonštrukciu či zariadenie nehnuteľnosti prostredníctvom dizajnových návrhov našich architektov a následný prenájom nehnuteľnosti, prípadne ďalší predaj so ziskom.

Nemusíte sa starať o zmluvy, stáť na úradoch, vyberať a montovať nábytok či komunikovať s prípadnými nájomníkmi vašej nehnuteľnosti, iba si v pohodlí užívať svoju investíciu.

Jedinečné investovanie do nehnuteľnosti Invest Care:

 • Vyhľadáme nehnuteľnosť s potencionálnym rastom ceny v budúcnosti
 • Zabezpečíme financovanie, spoluprácou s renomovaným hypotekárnym domom
 • Nehnuteľnosť zrekonštruujeme či zariadime pre účely prenájmu
 • Zabezpečíme kompletný servis súvisiaci s prenájmom nehnuteľnosti
 • V prípade ďalšieho predaja nehnuteľnosti cez našu spoločnosť, vám ponúkame viacero výhodných benefitov

Informujte sa u nás o podmienkach a výhodách služby Invest Care.

 

Právny servis

Najvyššia právna ochrana.
Garancia odbornosti a mnohoročné skúsenosti v právnej oblasti

Pre našich klientov poskytujeme komplexné právne služby počas celého priebehu realitného obchodu. Uvedomujeme si, že odborná a profesionálna spolupráca makléra a právnika je esenciálna pre úspešnú realizáciu kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti.

Preto máme vlastné právne oddelenie, ktoré prispieva nielen k vybudovaniu dôvery našich klientov, ale zároveň je aj garanciou úspechu celého realitného procesu. V spolupráci s notárskymi úradmi tak vieme našim klientom poskytnúť najvyššiu možnú mieru právnej ochrany.

Pripravíme pre Vás kompletnú zmluvnú dokumentáciu, zastúpime Vás v jednaní s právnikom tretej strany a zaručíme Vám hladký priebeh od podpisu zmlúv až po samotné odovzdanie nehnuteľnosti.

Právny servis

Stanovenie ceny nehnuteľnosti

Bezplatné nacenenie nehnuteľnosti podľa reálnej trhovej ceny od profesionálov bez starostí.

Nacenenie vypracujeme do 24 hodín.
Vďaka naceneniu od nás ušetríte za znalecký posudok.

Nacenenie doručíme elektronicky alebo v písomnej podobe

 • Dedičské konania
 • Rozvody a súdne spory
 • Majetkové vysporiadanie
 • Informatívne nacenenie
 • Nacenenie pred predajom – odhad trhovej ceny

Pre bankové financovanie je potrebný znalecký posudok, ktorý vieme zabezpečiť cez našich interných znalcov ktorí sú certifikovaní vo všetkých bankových domoch.

Stanovenie ceny nehnuteľnosti