Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

ESTATE INVEST Vás spojí so skutočnými nehnuteľnosťami.

Sme výnimočná realitná spoločnosť s 10 ročnými skúsenosťami na realitnom trhu. Poskytujeme komplexné zastupovanie, poradenstvo a právny servis s najvyššou právnou ochranou, modernú prezentáciu nehnuteľností, inovatívne riešenia a transparentnosť. Ponúkame unikátne služby INVEST CARE, realitnú platformu YOURTURN, produkt VYMEŇ SUSEDA, profesionálnu starostlivosť o klienta a jedinečné balíky exkluzívnej spolupráce.

Samozrejmosťou je investovanie do nehnuteľností, developerské projekty či prieskum trhu v reálnom čase. Skúsený tím, moderné priestory, realitný marketing na najvyššej úrovni, inovácie, jedinečné služby a neustála ambícia zlepšovať sa. My sme Estate Invest!

Vymeň suseda!

VYMEŇ SUSEDA!

VYMEŇ SUSEDA!

ESTATE INVEST

ESTATE INVEST

URČI CENU!

URČI CENU!
MSc. VIKTOR PERHÁČ

MSc. VIKTOR PERHÁČ - Konateľ spoločnosti

JURAJ VESELICKÝ - Obchodný riaditeľ

JURAJ VESELICKÝ - Obchodný riaditeľ

Skúsený tím, moderné priestory, realitný marketing na najvyššej úrovni, inovácie, jedinečné služby a neustála ambícia zlepšovať sa.  My sme Estate Invest!

 

Chcete pracovať s nami?

V prípade záujmu stať sa súčasťou nášho tímu, zašlite štruktúrovaný životopis e-mailom na adresu info@estateinvest.sk