Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

VYMEŇ SUSEDA! - PRVOTRIEDNY STAROMESTSKÝ BYT NA GORKÉHO ULICI

Cena

Cena

379 000 €
Ulica

Ulica

Gorkého
Mesto

Mesto

Bratislava-Staré Mesto
Druh nehnuteľnosti

Druh nehnuteľnosti

Byty
Výmera

Výmera

107 m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj prvotriedny staromestský byt na Gorkého ulicii 11, v dome významného slovenského architekta Friedricha Weinwurma. 

Dispozícia bytu by sa dala najjednoduchšie charakterizovať základnou definíciou purizmu ako dokonalá a veľkolepá hra objemu a svetla.

Na ploche 107 m2 sa rozprestierajú štyri priestranné miestnosti, vrátane samostatnej kuchyne, pol-izba, kúpeľňa a veľká vstupná hala.
Nadštandardný priestor, vysoké stropy a veľkoformátové horizontálne okná vytvárajú v byte príjemnú atmosféru, podškrtnuté absolútne funkčnou dispozíciou. 

Výhodou je rozľahlá strecha, prístupná len z tohto bytu, poteciálne využiteľná pre svoj pôvodný účel, ako strešná záhrada. 

Byt sa predáva v pôvodom stave so zachovanými štylistickými prvkami, ako sú drevené parkety, interiérové dvere alebo vstavané skrine z orechového dreva. Použité vizualizácie sú ukážkou možného budúceho stavu.

Byt sa nachádza na štvrtom nadzemnom podlaží s výťahom, nízke mesačné náklady. 

Excelentná lokalita priamo v historickom centre Bratislavy, na pokojnej Gorkého ulici, avšak iba pár krokov od Slovenského Národného Divadla a krásneho Hviezdoslavovho námestia plného zelene s jeho početnými kultúrnymi podujatiami, jedinečnou gastronómiou na svetovej úrovni a vždy živou pešou zónou, kde si môžete vychutnať kávičku na jednej z mnohých terás alebo rušný nočný život. Za zmienku stojí aj neďaleká zrekonštruovaná Štúrova ulica so svojou jedinečnou architektúrou, plná občianska vybavenosť v okolí Kamenného námestia a Dunajskej ulice, park na Šafárikovom námestí, blízkosť nábrežia Dunaja a mnohé ďaľšie možnosti Starého mesta.

Najvyhľadávanejšia turistická oblasť Bratislavy s vysokými príjmami z krátkodobého nájmu. 

Nenechajte si ujsť príležitosť vlastniť túto unikátnu nehnuteľnosť, ktorá ako jedna z posledných v oblasti ponúka svoj originálny charakter a možnosť si ho upraviť podľa svojich predstáv. 

Cena: 379.000 EUR

Určite odporúčame danú nehnuteľnosť aj unikátnu atmosféru prísť zažiť osobne.

Pre termín obhliadky a ďalšie bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.

GARANTUJEME FINANCOVANIE alebo vám VRÁTIME ZÁLOHU.

VYMEŇ SUSEDA! Ak chceš vymeniť suseda, sme tu pre teba.

Text a fotografie sú majetkom a autorským právom spoločnosti Estate Invest s.r.o.

____________________________

We offer for sale a first-class apartment in the old town at Gorkého street 11, in the house of the prominent Slovak architect Friedrich Weinwurm.

The layout of the apartment could be most simply characterized by the basic definition of purism as a perfect and spectacular play of volume and light.

On an area of 107 m2, there are four spacious rooms, including a separate kitchen, a half-room, a bathroom and a large entrance hall.
Above-standard space, high ceilings and large-format horizontal windows create a pleasant atmosphere in the apartment, underlined by an absolutely functional layout.

The advantage is the spacious roof, accessible only from this apartment, potentially usable for its original purpose, as a roof garden.

The apartment is sold in its original condition with preserved stylistic elements, such as wooden parquet floors, interior doors or built-in wardrobes made of red wood. The used visualizations are an example of a possible future state.

The apartment is situated on the fourth floor with a lift. 

An excellent location right in the historic center of Bratislava, on the quiet Gorké Street, but only a few steps from the Slovak National Theater and the beautiful Hviezdoslav square full of greenery with its numerous cultural events, unique world-class gastronomy and always a lively pedestrian zone where you can enjoy a coffee at one of the many terraces or the lively nightlife. Also worth mentioning is the nearby reconstructed Štúrova Street with its unique architecture, full civic amenities around Kamenné Square and Dunajská Street, the park on Šafárik Square, the proximity of the Danube embankment and many other possibilities of the Old Town.

The most popular tourist area of Bratislava with high income from short-term rental.

Don't miss the opportunity to own this unique property, which is one of the last in the area to offer its original character and the opportunity to customize it to your liking.

Price EUR 400,000

Video

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
107 m2
Zastavaná plocha:
107 m2
Podlahová plocha:
107 m2
Stav:
čiastočne prerobený
Počet izieb:
4
Výťah:
áno
Poschodie:
4
Celková plocha:
107 m2
Inžinierske siete:
áno

Úverová kalkulačka

Mapa

Street view

Cena zahŕňa

 • Absolútne presné stanovenie ceny nehnuteľnosti
 • Unikátna inzercia s vysokým percentom úspešnosti
 • Upratanie nehnuteľnosti profesionálnou upratovacou službou
 • Profesionálne fotografie
 • Zabezpečenie financovania pre kupujúceho
 • Pri vybraných nehnuteľnostiach prémiová inzercia na zahraničných realitných trhoch
 • 3D prehliadka
 • Profesionálne obhliadky so záujemcami o kúpu
 • Kompletný bezplatný audit poistenia
 • Preverenie bonity kupujúceho
 • Možnosť vyhotovenia videoprehliadky a dronových záberov
 • Znalecký posudok
 • In house kompletný právny servis najvyššej právnej ochrany predávajúceho aj kupujúceho
 • Homestaging
 • Zmluvná dokumentácia vo forme Notárskej zápisnice
 • Kompletný servis od zhotovenia inzercie až do odovzdania nehnuteľnosti a úspešného prepisu na katastri nehnuteľností
 • Zrýchlené katastrálne konanie
 • Poradenský servis (dane z nehnuteľnosti, poistenie nehnuteľnosti, v prípade predávajúceho daň z príjmu a iné činnosti pre vašu plnú spokojnosť)
 

Radi Vám poradíme

Maklér