Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

ESTATE INVEST - Výnimočný luxusný 3 izbový apartmán v lukratívnom projekte SALVIA Španielsko

Cena

Cena

540 000 €
Mesto

Mesto

Marbella
Druh nehnuteľnosti

Druh nehnuteľnosti

Byty
Výmera

Výmera

195 m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj unikátne luxusné 3 izbové apartmány vo výnimočnej lokalite v jedinečnom projekte SALVIA, ktorý sa nachádza v jednej z najvychytenejších a najznámejších prímorských lokalít v Španielsku, v pôvabnom meste San Pedro de Alcántara. Neďaleko sa nachádza Puerto Golden mile Banús a Marbella, nádherné turistické letovisko v pobrežnej oblasti Costa del Sol.

Exkluzívny apartmánový komplex SALVIA sa môže pochváliť sofistikovaným vybavením, prispôsobeným pre náročného klienta. V rozsahu od 2 až 4 spální, apartmány a penthousy s priestrannými interiérmi do 195 m2 a nádhernými terasami do 189 m2, je každý apartmán dôkazom súčasného moderného dizajnu a elegancie.

V cene všetkých nehnuteľnosti je zahrnuté minimálne jedno parkovacie miesto a skladový priestor.

Spoločné priestory nie sú o nič menej pôsobivé, ponorte sa do sveta najmodernejších zariadení, ako je špecializovaný co-working priestor pre profesionála, nabíjacie stanice pre elektromobily, krytý vyhrievaný bazén a plne vybavená posilňovňa a kúpele. Komplex bude kompletne oplotený s bezpečnostným vchodom a kontrolnou bránou.

Náš projekt sa nachádza v srdci San Pedra, s ľahkým prístupom do supermarketov, obchodov, lekární, lekárskych službieb, tenisových kurtov, golfových ihrísk, reštaurácii a plážových klubov. Vychutnajte si sofistikovaný mix moderného vybavenia a života v pobrežných mestách.

Neďaleko sa nachádza Puerto Golden mile Banús a Marbella s reštauráciami ocenenými Michelinskou hviezdou a celosvetovo známe zančky ako Nobu a Cipriani.

Cena apartmánov od 540 000,- euro

 

KÚZLO BÝVANIA

Vitajte v SALVIA, novom a exkluzívnom bytovom komplexe, ktorý sa nachádza len pár minút od pobrežia Stredozemného mora.  Veľkolepý nový development sľubuje len to najlepšie čo je možné v súčasnosti ponúknuť, so svojou závideniahodnou polohou, vedľa palmami lemovanej plážovej promenády, v pešej vzdialenosti od pôvabného  Španielskeho mesta San Pedro de Alcántara s jeho komplexnými a rozmanitými službami.

 

VAŠA VYSNÍVANÁ LOKALITA

Predstavte si, že sa ráno zobudíte a vydáte sa na pokojnú prechádzku, sledovať východ slnka nad Stredozemným morom. Promenáda, ktorá je len pár minút chôdze od vášho luxusného apartmánu SALVIA sa spája na východe s Marbellou a na západe s Esteponou. Pobrežná cesta je ľahko dostupná autom a vedie do Puerto Banús, ktorý je vzdialený iba 5 km a Marbella cez Golden Mile je vzdialená len o pár minút navyše.

Nachádza sa v srdci najvyhľadávanejšej luxusnej destinácie na svete, ktorá je celoročne lákadlom,  vďaka najlepšej európskej klíme, ktorá sa môže pochváliť teplotným priemerom 20°C a viac ako 300 slnkom zaliatych dní v roku. Zobúdzajte sa pri ranných lúčoch teplého stredomorského slnka, ktoré vás budú hriať takmer každý deň v roku.

Preskúmajte podmanivý región Andalúzia:

- Rozľahlé 185 km dlhé nedotknuté pobrežie

- 124 slnkom zaliatych pláží

- 15 prístavov pre jachting a člnkovanie

- Pôsobivá zbierka viac ako 70 golfových ihrísk

- San Pedro Alcántara – vás privíta typickou španielskou pohostinnosťou

 

50 min - Gibraltar letisko

20 min - Estepona

35 min - Cabopino prístav

45 min - Malaga letisko

 

SAN PEDRO ALCANTARA

SALVIA je situovaná v pôvabnom meste San Pedro de Alcántara, mesto spájajúce históriu a moderný luxus. Neďaleko sa nachádza Puerto Golden mile Banús a Marbella s reštauráciami ocenenými Michelinskou hviezdou a celosvetovo známe značky ako Nobu a Cipriani. Náš projekt nájdete v srdci San Pedra, s ľahkým prístupom do supermarketov, obchodov, lekární, lekárskych služieb, tenisových kurtov, golfových ihrísk, reštaurácii a plážových klubov. Vychutnajte si sofistikovaný mix moderného vybavenia a života v pobrežných mestách.

 

POBREŽIE STREDOMORIA PRI VAŠÍCH NOHÁCH

Konceptom SALVIA bolo vytvoriť exkluzívny raj len na krok od pobrežia Costa del Sol, ktorý predstavuje modernú evolúciu v luxusných apartmánoch v bezkonkurenčnej lokalite. Salvia nanovo definuje luxusný spôsob života vo výnimočnej lokalite. Navrhnuté pre celkový blahobyt rezidentov, vytvorené renomovanými architektmi z T10. Tento počin GRUPO ABU stojí ako architektonický skvost v regióne. Jeho moderný dizajn, bohatá zeleň s tuzemskými rastlinami a kombinácia trvalo udržateľného vybavenia, prirodzene nastavuje zlatý štandard luxusu a blahobytu.

Náš exkluzívny apartmánový komplex sa môže pochváliť sofistikovaným vybavením, prispôsobeným pre náročného klienta. V rozsahu od 2 až 4 spální, apartmány a penthousy s priestrannými interiérmi do 195 m2 a nádhernými terasami do 189 m2, je každý apartmán dôkazom súčasného moderného dizajnu a elegancie. Navyše každá rezidencia môže byť prispôsobená na mieru podľa požiadavky klientov. V cene všetkých nehnuteľnosti je zahrnuté minimálne jedno parkovacie miesto a skladový priestor.

Spoločné priestory nie sú o nič menej pôsobivé, ponorte sa do sveta najmodernejších zariadení, ako je špecializovaný co-working priestor pre profesionála, nabíjacie stanice pre elektromobily, krytý vyhrievaný bazén a plne vybavená posilňovňa a kúpele. Komplex bude kompletne oplotený s bezpečnostným vchodom a kontrolnou bránou.

 

UŽÍVAJTE SI PRIMORSKÚ ATMOSFÉRU

SALVIA je príkladom dokonalosti dizajnu a precíznej architektúry. Zahŕňajúc vzhľad a funkčnosť, je náš štýl umocnený použitím prémiových prírodných materiálov s precíznosťou a zmyslom pre detail. Svieža výsadba sa harmonicky prelína so súčasným dizajnom, čo vytvára príjemnú atmosféru v priamom dotyku s prírodou. S priestrannými terasami a vonkajšími soláriami, je našou prioritou štýl a veľkorysý priestor. V projekte SALVIA naša filozofia dizajnu presahuje hranice estetiky; našou snahou je vytváranie bývania, ktoré sú nielen štýlové a luxusné, ale tiež vytvorené pre maximálne pohodlie a príjemné bývanie.

Kvalita je našou zásadou. Starostlivo vyberáme tie najkvalitnejšie materiály, ktoré zaisťujú špičkovú kvalitu, vrátane luxusných značiek pre kuchynské a kúpeľňové armatúry. Použitie nadrozmerných dlaždíc z prírodného kameňa ešte viac zvýrazňujú našu oddanosť luxusu a vysokej trvácnosti materiálov.

Život na pobreží Costa del Sol je rovnaký vo vnútri ako aj vonku vďaka závideniahodnej klíme v tejto časti sveta. V Salvia vďaka rozsiahlym oknám, ktoré zaplavujú interiér prirodzeným svetlom, sa plynulo spája interiér apartmánu s vonkajšou prírodou. Užite si výhľad na upravené záhrady a nádherný bazén, či široké terasy, ktoré vytvárajú príjemné prostredie na oddych v úplnom pokoji, miesto na prežitie nezabudnuteľných chvíľ s priateľmi alebo rodinou.

 

VÝNIMOČNÁ KVALITA

Len málo prémiových luxusných bytových komplexov sa môže pochváliť kvalitou a špecifickosťou akú ponúka SALVIA. Materiály a ostatné vybavenie nehnuteľnosti sú v tej najvyššej kvalite, od aerotermálnej klimatizácie cez nadrozmerné dlaždice, dizajnové kuchyne, spotrebiče, kúpeľňového vybavenia až po príslušenstvo v celom byte. Ušľachtilé materiály ako drevo a kameň dopĺňajú súčasný dizajn, a sú zároveň potešením a pastvou pre vaše oči.

 

VIAC AKO LEN NEHNUTELNOSŤ

Chceme aby ste boli neoddeliteľnou súčasťou tejto komunity. Preto sú spoločné priestory dôležitým elementom našej filozofie, od moderných coworkingových priestorov až po osviežujúce bazénové zóny, svieže záhrady a plne vybavená posilňovňa, všetko navrhnuté tak, aby ste sa cítili pohodlne a príjemne v rámci celej komunity.

 

ZELENÁ OÁZA, SPOLOČNÉ PRIESOTRY

Spoločné priestory SALVIE sú to pravé miesto pre potešenie duše, s bohatou zelenou výsadbou a zatrávnenými plochami, kde si môžete užívať slnko a krásu prírody. V bazéne so slanou vodou, ktorý je možné využívať celoročne, sa odráža modrá farba stredomorskej oblohy, ktorú dotvára bohatá listnatá výsadba záhrady. Súčasťou komplexu je bazén pre dospelých a detský bazén, ktoré prirodzene splývajú so svojím zeleným okolím. Každá nuansa bola premyslená a navrhnutá s precíznosťou, tak aby sme mohli vytvoriť oázu pokoja a harmónie.

 

TÍM

SALVIA, najnovší skvost architektonickej dokonalosti od GRUPO ABU. S neochvejným nasadením pre remeselnú výrobu pre výnimočné domy v jedinečných lokalitách, GRUPO ABU spája avantgardný dizajn a špičkové materiály, tak aby vytvorilo bývanie, ktoré stelesňuje exkluzivitu. Každý apartmán v SALVIA je dôkazom ich základnej filozofie. Harmónia dizajnu, elegancia a personalizované prvky pre skutočné a jedinečné životné zážitky. Vedúce postavenie v odvetví je vďaka vytrvalej oddanosti inováciám, ktoré zabezpečujú blahobyt rezidentov a ich pohodlie na každom kroku.

Vizionársky architektonický koncept SALVIA ožíva vďaka odbornosti architektov T10.  S kanceláriami v Seville, Marbelle, Cádize, Madride a Gibraltáre, T10 stelesňuje dokonalosť, kvalitu, a udržateľnosť v každom projekte. Ich všestrannosť žiari v luxusných hoteloch, pri rekonštrukcii historických budov a najmodernejších projektov pre voľný čas. Zapojenie T10 obohacuje projekt SALVIA architektonickou zdatnosťou a vytvára ďalšie trvalo udržateľné majstrovské dielo.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
195 m2
Zastavaná plocha:
195 m2
Stav:
novostavba
Terasa:
áno
Garáž:
áno
Celková plocha:
195 m2
Inžinierske siete:
áno

Úverová kalkulačka

Mapa

Street view

Cena zahŕňa

 • Absolútne presné stanovenie ceny nehnuteľnosti
 • Unikátna inzercia s vysokým percentom úspešnosti
 • Upratanie nehnuteľnosti profesionálnou upratovacou službou
 • Profesionálne fotografie
 • Zabezpečenie financovania pre kupujúceho
 • Pri vybraných nehnuteľnostiach prémiová inzercia na zahraničných realitných trhoch
 • 3D prehliadka
 • Profesionálne obhliadky so záujemcami o kúpu
 • Kompletný bezplatný audit poistenia
 • Preverenie bonity kupujúceho
 • Možnosť vyhotovenia videoprehliadky a dronových záberov
 • Znalecký posudok
 • In house kompletný právny servis najvyššej právnej ochrany predávajúceho aj kupujúceho
 • Homestaging
 • Zmluvná dokumentácia vo forme Notárskej zápisnice
 • Kompletný servis od zhotovenia inzercie až do odovzdania nehnuteľnosti a úspešného prepisu na katastri nehnuteľností
 • Zrýchlené katastrálne konanie
 • Poradenský servis (dane z nehnuteľnosti, poistenie nehnuteľnosti, v prípade predávajúceho daň z príjmu a iné činnosti pre vašu plnú spokojnosť)
 

Radi Vám poradíme

Maklér